ArchitExpert

مرجع متخصصـان معماری

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

شهردار شیراز با بیان اینکه در سال جاری، شهرداری متعهد شده مبلغ 200 میلیارد تومان برای تکمیل فاز دو خط یک قطار شهری پرداخت نماید، گفت: اولویت شهرداری کمک به اتمام این فاز از قطار شهری است که بر همین اساس در سال جاری در حد توانمان به این تعهد پایبند بوده ایم.

 

مهندس علیرضا پاک فطرت افزود: مصمم هستیم تا بر اساس برنامه ریزی، فاز دو خط یک را تا پایان سال 95 به بهره برداری برسانیم تا شهروندان ساکن در مرکز تا شرق شیراز نیز از خدمات قطار شهری بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه تلاش شهرداری شیراز با حمایت شورای محترم، عمل به تمامی تعهداتش در راستای اجرای مناسب این پروژه تأثیر گذار است، گفت: البته در صورتی فاز دو خط یک قابلیت افتتاح در موعد مقرر را دارد که دولت نیز به تعهداتش عمل کند.

 

ساخت خط دو، بدون ارتباط مالی با خط یک در حال اجرا است

شهردار شیراز به وضعیت خط دو قطار شهری از شهرک بهارستان(میانرود) تا میدان آزادی و میدان گلستان اشاره کرد و افزود: ساخت خط دو بدون ارتباط مالی با خط یک در حال اجرا است و پیمانکار پروژه با تلاش شبانه روزی در حال انجام کار می باشد.

علیرضا پاک فطرت با بیان اینکه تعهد شهرداری در اجرای خط دو به صورت غیر نقدی بوده است، گفت: برای اینکه پیمانکار و در نهایت شهروندان با مشکل مواجه نشوند پرداخت هایی بصورت نقدی نیز انجام شده است. 
منبع: شهرداری شیراز

 

 

مرجع متخصصان معماری - Architexpert             -                 تماس با ما : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ورود / عضویت

درباره مرجع

مرجع اطلاع رسانی مهندسان معمار، شامل اخبار روز دنیای هنر و معماری، مسابقات، اطلاعات در مورد معماران ایرانی و خارجی، پروژه های معماری دنیا در حال انجام و ساخته شده و ...

Reference information architects, including news, art and architecture, competitions, information on local and foreign architects, architectural projects being built around the world and ...

خدمات مرجع عبارتند از :

  • اخبار روز دنیای هنر و معماری
  • اطلاعات در مورد معماران ایرانی و خارجی
  • اطلاعات در مورد پروژه های معماری
  • و ...

راه های تماس

آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری