ArchitExpert

مرجع متخصصـان معماری

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه طبق مصوبه شورای شهر انحصار تبلیغات تهران در اختیار شهرداری است، گفت: نهادهای دیگری نیز در شهر تبلیغات می کنند که فعالیت آن ها باید در ذیل سازمان زیباسازی قرار گیرد.


مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه طبق مصوبه شورای شهر انحصار تبلیغات تهران در اختیار شهرداری است، گفت: نهادهای دیگری نیز در شهر تبلیغات می کنند که فعالیت آن ها باید در ذیل سازمان زیباسازی قرار گیرد.

برزین ضرغامی با اشاره به اینکه کسب درآمدهای پایدار در زیباسازی به صورت جدی مورد توجه قرار گرفته است، اظهار کرد: 90 درصد درآمد سازمان زیباسازی از حوزه تبلیغات است، نوع واگذاری تبلیغات در زیباسازی شیوه خاصی دارد و با ارگان های دیگری مانند صدا و سیما که رسانه دارند یا کار بازرگانی انجام می دهند متفاوت است که در حال بررسی برای ایجاد تغییر و تحول این حوزه با رویکرد افزایش درآمد هستیم.

وی با بیان اینکه ساماندهی حوزه تبلیغات در دستور کار قرار دارد، عنوان کرد: در حالیکه انحصار تبلیغات در تهران به استناد مصوبه شورای شهر تهران و به نیابت از شهرداری در اختیار سازمان زیباسازی است اما نهاد های دیگر هم در شهر تبلیغات می کنند، بر این اساس درنظر داریم بنابر اختیار قانونی خود، این نوع تبلیغات هم در ذیل سیاست های سازمان زیباسازی قرار گیرد.

به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی تبلیغات روی اتوبوس های شرکت واحد نیز ملاحظات اعضای شورای شهر لحاظ شده است.

وی ادامه داد: در تبلیغات فرهنگی که در دو حوزه مناسبتی و پیام های تغییر نگرش رفتار های شهروندی دنبال می شود که اتاق فکری تشکیل شده تا موضوعات مهمی را که در طول سال باید به آن بپردازیم احصاء و در برنامه عملیاتی قرار دهیم.

 

 

منبع خبری: مرجع متخصصان معماری، زیباسازی شهر تهران

 

 

مرجع متخصصان معماری - Architexpert             -                 تماس با ما : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ورود / عضویت

درباره مرجع

مرجع اطلاع رسانی مهندسان معمار، شامل اخبار روز دنیای هنر و معماری، مسابقات، اطلاعات در مورد معماران ایرانی و خارجی، پروژه های معماری دنیا در حال انجام و ساخته شده و ...

Reference information architects, including news, art and architecture, competitions, information on local and foreign architects, architectural projects being built around the world and ...

خدمات مرجع عبارتند از :

  • اخبار روز دنیای هنر و معماری
  • اطلاعات در مورد معماران ایرانی و خارجی
  • اطلاعات در مورد پروژه های معماری
  • و ...

راه های تماس

آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری